.
7 listopada
16:00 Tarasy Zamkowe, parter - wejście główne

SILK Fluegge / Austria
"HOLD"

18:00 Sala Widowiskowa CK
Claire Cunningham / Wielka Brytania
"Give me a reason to live"

19:30 Klub Festiwalowy – Piwnice CK

Ladies Quartet / Polska
KONCERT

8 listopada
16:00 Tarasy Zamkowe, parter - wejście główne

SILK Fluegge / Austria
"ONtoME"

18:00 KBDWB - Dom Żołnierza

Podlaskie Stowarzyszenie Tańca / Polska
"Uroda Życia"
20:00 Sala Widowiskowa CK

Marco da Silva Ferreira / Portugalia
"Hu(r)mano"



Igor and Moreno / Wielka Brytania / Włochy / Hiszpania
"Idiot-Syncrasy"


9 listopada
16:00 Warsztaty Kultury

Noé Soulier / Francja
"Movement on Movement"

18:00 Sala Czarna Galerii Labirynt

Markéta Vacovská, Lenka Dusilová & Spitfire Company & Damúza / Czechy
"One step before the fall"

20:00 Sala Widowiskowa CK


Liat Dror Nir Ben gal Dance Company / Izrael
"Gluten Free"



Roosna & Flak, Korzo productions
/ Holandia
"Wild Places : : Mountain"


10 listopada
16:00 Warsztaty Kultury

Noé Soulier / Francja
"Movement on Movement"

18:00 Galeria Labirynt

Aleksandra Hirszfeld, Marta Ziółek, Małgorzata Kuciewicz / Polska
"Monadologia. Traktat o relacyjności"

20:00 Sala Widowiskowa CK

Le principe d'Incertitude Liz Santoro & Pierre Godard - Francja / USA
"Relative Collider"

11 listopada
16:00 Galeria Labirynt

Aleksandra Hirszfeld, Marta Ziółek, Małgorzata Kuciewicz / Polska
"Monadologia.Traktat o relacyjności""
18:00 Sala Widowiskowa CK

Anton Safonov / Ukraina
"Jamais vu"


Buchok ART Family / Ukraina
"Yes No Maybe"

Sergey Poyarkov & Igor Chipovsky / Białoruś
"Grain"

20:00 Kuźnia Matrycowa

Susanne Linke& Renegade / Niemcy
"Ruhr-Ort, Ein Tanzfonds Erbe Projekt" *


12 listopada
20:00 Kuźnia Matrycowa

Susanne Linke& Renegade / Niemcy
"Ruhr-Ort, Ein Tanzfonds Erbe Projekt" *


Miejsca festiwalowe:
Centrum Kultury w Lublinie / Sala Widowiskowa / Sala Kinowa / Piwnice CK, ul. Peowiaków 12
Warsztaty Kultury w Lublinie / ul. Grodzka 5a
Galeria Labirynt / ul. ks. J. Popiełuszki 5
Tarasy Zamkowe, Al. Unii Lubelskiej 2
Kuźnia Matrycowa, ul. Frezerów 14
KBDWB / Klub Garnizonowy Dom Żołnierza, ul. Żwirki i Wigury 6

* spektakl zawiera elementy nagości / Organizator zapewnia przejazd do miejsca prezentacji na trasie Centrum Kultury – Kuźnia Matrycowa – Centrum Kultury.  Odjazd oznakowanego autobusu z przystanku MPK przy ul. Hempla o godz.19.20

Warsztaty tańca współczesnego,
7 - 10 listopada, Centrum Kultury w Lublinie >>>

Warsztaty z krytyki tańca,
6-9 listopada, Centrum Kultury w Lublinie >>>

Nocne rozmowy o tańcu,
8-11 listopada,  Klub festiwalowy - Piwnice CK >>>

Wykład otwarty: Człowiek / ciało / miasto
11 listopada, godz. 16.00-17.30, Sala Kinowa >>>

Klub festiwalowy
7-10 listopada, Piwnice Centrum Kultury w Lublinie >>>